Logo Mensy

Registrace

Základní registrace na setkání je povinná pro každého účastníka a je zdarma. Umožňuje hlavně volbu dalších možností na webu, registrovat se musí opravdu všichni, kteří si chtějí přes tento web cokoli objednat, hlavně vstupenky na akce, které jsou součástí setkání.

Plná registrace je součástí ubytovacího balíčku All-in, plnou registraci mají v ceně i děti bez rodičů. Plnou registraci doporučujeme všem návštěvníkům setkání, kteří nebydlí v hotelu Grand a chtějí se účastnit celého setkání. Kromě vstupu do Hotelu Grand obsahuje reklamní a informační předměty, tričko a poplatky za přednášky. Cena je 500 Kč.

Ubytování

Hotel Grand má ceny za ubytování od 750 Kč za osobu a noc se snídaní, doporučujeme využít balíček All-in - 2 noci s polopenzí, plná registrace. Cena za 1 osobu pro členy Mensy při včasné registraci 2300 Kč dospělý, 1800 Kč dítě.

Děti bez rodičů mají v ceně pobytu ubytování, plnou penzi, a vše základní co budou potřebovat. Cena je pro členy Mensy při včasné registraci 2700 Kč.

Ceny dalších ubytovacíh kapacit a stravování naleznete po zřízení účtu a přihlášení na web.

Ceny vstupenek na programy naleznete v sekci Program a dále u jednotlivých aktivit rozepsaných do konkrétních časů a míst.

Balíček přednášky 

Obsahuje všechny přednášky v sekci Přednášky

https://sedm.mensa.cz/events/?kat=11

a akce v kategorii  Různé (od každého typu 1x na osobu)

https://sedm.mensa.cz/events/?kat=10

Balíček Přednášky, je možné zakoupit samostatně, je součástí Plné registrace a balíčku All-in.

STORNO POPLATKY

Storno poplatek činí 200 Kč + poštovné za tričko, které vám na vyžádání zašleme v případě storna balíčku All-in, Plné registrace, Tričko při stornu těchto položek po 15. 3. 2023, kdy jdou trička do výroby.

Storno poplatek činí 10% ceny ubytování pro storno od 1.4.2023 do 11.4.2023

Storno poplatek činí 100% na ubytování a stravování pro storno od 12.4.2023. Poukázky na jídlo jsou přenosné a lze je vyměnit s ostatními účastníky.

Storno exkurzí a programů je bez poplatku do 13.4.2023, od 14.4.2023 je storno 100% s tím, že místa jsou přenosná a dají se vyměnit s ostatními účastníky.